לקוחות מספרים

דימה מירנובסקי מנכ''ל בי סטריט - סטודיו לריקוד

רלי תודה רבה על הכל!!

את כרישה (כריש-אישה) אמפטית מדהימה, מזל וכבוד גדול להכיר אותך

לא יודע מה היינו עושים בלעדייך

דנה לוי – איפור טבעי

רלי יקרה , אשה , יועצת , חברה , מודה לך על הליווי העסקי ועל תהליך מקצועי וסבלני! אין ספק שהשנה שלי הולכת להיראות יפה ומוצלחת והרבה גם בזכותך ! עבדנו יחד תקופה ועברת איתי את התהליך יד ביד , מעריכה ואוהבת מאוד

קמיליה לוזנסקי – סידור הארון הפיננסי

מאי 2018. כיתה מלאה עד אפס מקום בעיקר בנשים. את נכנסת לכיתה, קלילה שנונה ואלגנטית ובשני שיעורים נתת לעשרים נשים כלים להאמין בחזון שלהן ובעיקר בעצמן וגם להגשים אותו. חצי שנה עברה, אני והעסק מתקדמים בצעדים בטוחים לעבר החזון וזה הזמן להגיד תודה ️

אסף ניאגו, מנכ''ל וובלידס www.webleads.co.il

פנינו ל R&S כדי לקבל מידע שיווקי ולבצע סקר שוק על המתחרים של חברתנו המתמחה בצ'ט אנושי באתרי אינטרנט. החברה מונה היום 12 עובדים והיא בתהליך צמיחה מתמשך. רלי ניהלה וערכה עבורנו סקר לקוח סמוי ממנו למדנו רבות ובעקבותיו החלטנו להמשיך עמה בתהליך ליווי עסקי ושיווקי. במהלך מספר חודשי עבודה נבנתה עבורנו תכנית עבודה שהתייחסה לנושאי ניהול כuח אדם,שיווק, תמחור ופיתוח עסקי. התהליך התחיל בבניית והגדרת החזון אותו אנו מטמיעים היום בקרב העובדים,המשיך במתן כלים לניהול מערך העובדים שגדל כל הזמן, ועד בנית מתודולוגיה לקבלת החלטות ניהוליות. נבנתה עבורנו אסטרטגיה שיווקית חדשה באמצעותה אנו משווקים היום את השירותים שלנו, האסטרטגיה החדשה לוותה בפילוח קהלי יעד רלוונטים, בהגדרה מדויקת של היתרון היחסי שלנו ובהמשך ביצירת מודל תמחור נכון ותחרותי. הייעוץ והליווי שקיבלנו לאורך כל הדרך היו מעולים, תוך שימוש ושיתוף בידע ניהולי ושיווקי רב אותו הביאה עמה, מקצוענות ויכולת בינאישית גבוהה, סובלנות ויכולת להניע לפעולה. אנו ממליצים בחום, לכל עסק הנדרש לכך, להסתייע בשירותיה של רלי שור אשר הוכיחו את עצמם בתוצרים העסקיים של חברתנו .

מיכל בימקה, מנכ''ל בקבוטיק, יבוא ושיווק פתרונות שתייה אקולוגיים www.bakbutik.com

רלי היא פשוט מתנה אדירה שזכינו לה, השקט, הביטחון והמקצועיות סייעו לעסק להתנהל נכון ולהצליח. קיבלנו המון כלים שיסיעו לנו גם בעתיד.

ורדית סגל מור, קורס דירקטוריות , תפנית, הוד השרון - הרצאה בקורס דירקטוריות

רלי העבירה את ההרצאה בצורה מדהימה, כולנו ניהננו ממרצה מאד דומיננטית ואנרגטית שהביאה לחדר את ניסיונה האישי כדירקטורית ותיקה במי אביבים, יצרה קשר מעולה עם המשתתפות, ההרצאה עברה ביעף, הספקנו לעבור על כל הנושאים, על אף השאלות שנשאלו שלכולן ניתנה תשובה בסבלנות. אני מבטאת את דעת כל המשתתפות על כך שרלי ראויה להערכה רבה מאד כמרצה בקורס דירקטוריות.

נועה זהבי – אימון בתהליכי קבלת החלטות ויצירת תוצאות

אני רוצה להודות לך מכל לבי על הליווי השיווקי שעברתי איתך. אני רוצה להודות לך על השירות המקצועי שקיבלתי, על היחס האישי ועל התמורה הגדולה שקבלתי ממך. עברתי אצלך תהליך שפתח אותי לאופקים חדשים ונתן לי כלים רבים להתמודדות עם עולם השיווק. אין לי מילים להודות לך, אז בפשטות אומר תודה…

גלית זעפרן, נשימה חדשה, www.second-wind.co.il

פגשתי את רלי בתחילת הקיץ. רלי ליוותה אותי בדרך אל המיזם שהקמתי. לא יכולתי לקבל עזרה מקצועית ורצינית יותר מזו. היום- יש לי מיזם שמפעיל סדנאות לקהל הרחב ועמותה שתומכת בנשים לאחר סרטן בדרכן לחיים. רלי- תודה רבה!! אין לי מילים על התרומה שלך בחיי.

יורם זרה, מנהל אבלים – מודעות אבל באינטרנט www.avelim.co.il

תהליך הליווי והחונכות עימך היה מצויין. כשהגעתי אלייך חשתי תקוע עם האתר. הפגישות עימך, הביאו אותי לחשוב על רעיונות חדשים לקידום האתר, לשיפור יחסי הציבור שלו ולמציאת מודל הכנסות לאתר. אני חש שהתהליך עימך תרם לעסק מאוד. אני ממליץ על שירותייך בכל פה. הידע והנסיון שלך בשיווק, וההכרות שלך עם השוק הישראלי, יהוו נכס אמיתי לכל יזם. תודה רבה על הסיוע והייעוץ.

נועה -סטודיו טימור דוד

רלי ייעצה לי עבור העסק שלי בתהליך של ייעוץ וליווי עסקי. אחד האתגרים שעמדו בפניה הייתה העובדה שאני עצמי מלווה ומייעצת לעסקים כחלק מעבודתי השוטפת, ומהר מאוד גיליתי יועצת חדת עין, חכמה, שמגיעה במהירות לשורה התחתונה, ומניעה לפעולה תוך הקפדה על עין בוחנת. התהליך היה בנוי מהבנת מהות העסק שלי, על חוזקותיו וחולשותיו, ומשם רלי הובילה אותי לקביעת למטרות קצרות וארוכות טווח תוך בדיקה לאורך הפגישות איפה אני עומדת ואיך התקדמתי, ואם לא – למה ואיך ניתן לקדם. התחושה לכל אורך הייעוץ הייתה שמדובר ביועצת עתירת ניסיון, בעלת ראייה אסטרטגית אותה היא הביאה לידי ביטוי במהלכים השונים אותם היא כיוונה אותי. כל מפגש היווה עבורי פלטפורמה לתובנות עסקיות, ובסיכומו של דבר אני שמחה מאוד על העבודה והתהליך איתה, שקידם אותי ואת העסק שלי.

איילת פסלר, פסיכותרפיסטית

רלי ליוותה אותי לאורך מספר חודשים בשנה האחרונה במסגרת תהליך של חונכות. החונכות התמקדה בהקמה ושיווק של עסק עצמאי קטן בתחום הפסיכותרפיה. במסגרת התהליך רלי לימדה אותי כלים רבים, בעיקר בתחום השיווק, והעניקה לי ביטחון ודחיפה, שסייעו לי בהקמת העסק ומינופו. היא ידעה להתאים את עצמה אלי ואל הקצב שלי וברגישות רבה הצליחה לעזור לי לעלות על דרך המלך. אני חשה כי מעבר לידע והניסיון הרב שברשותה, אישיותה הנעימה, רגישותה והתעניינותה האמיתית בי, הם אלו שאפשרו לי לפרוץ את דרכי ועל כך אני מודה לה מכל הלב.

ערן וליאור, ''הגן של ערן'', תל אביב.

אני מתחיל ב – המון תודה ! לי ולשותפי, ערן, יש גן ילדים. בגדול, הסדנה עם רלי, נתנה לנו את הכלים והביטחון לדעת להתמודד עם מצבים שונים מול לקוחותינו וצוות העובדות שלנו. ביותר קטן, רלי מלמדת את מיומנות מיקוד השיחה, לשקף, לענות על העיקר ולדעת להתעלם מכל ה"רעשים", לדעת לטפל במקרי קצה, שגם הם מתברר חלק מהחוויה. רלי בוחנת גם את השגרה, את התפקוד היומיומי, מלמדת אותך לחשוב נכון ולסמוך על תחושת הבטן שלך. כל זה בהקשבה נעימה וללא כל צורת שיפוט. מעבר לכך, רלי, תמיד ביקשה לדעת אם הפיתרון או המסקנה שהגענו אליה בכל פגישה, נכונה ונוחה לנו. תודה רבה לך רלי! את אישה יקרה עבורנו.

רקפת מוסק, משנה למנכ''ל מתן – הדרך שלך לתת

"הרצאתך המרתקת שהייתה עשויה היטב עוררה עניין רב, מחשבה וחשיבות לנושא. הבאת עמך אנרגיות טובות ויצרת מפגש חוויתי, מלמד ופורה, שתרם רבות להבנת הנושא והאפשרויות הטמונות בשימוש נכון בכלים אלו. להלן ציטוט מאחד המשובים על הרצאתך: "רלי היא מרצה נפלאה וסוחפת, כריזמטית, מקצועית ומאוד מרשימה. היא העבירה את התכנים בצורה מדוייקת ונכונה…" אין ספק כי משתתפי התכנית למדו רבות ממך וגם יצאו עם תובנות רבות שאותן יוכלו ליישם בעבודתם. תודה על המעורבות והשותפות בבניית נושא השיווק במסלול"

איתי פרידברג מנהל אקדמי – המרכז הישראלי ליזמות ISEMI

בשם פרופ' קצנשטיין והסטודנטים בקורס, הנני רוצה להודות לך על הרצאתך היום בקורס. המשתתפים ציינו כי הרגישו שהצלחת להעביר להם בזמן קצר ידע רב מאוד בנושא מחקרי שוק וחשיבותם. נשמח לשתף עמך פעולה בעתיד.

שגיא אשין בעלים ומנכ''ל משותף, בעלי המלאכה

העבודה איתך הינה תהליך מעניין ומפרה המאפשר למי שרוצה, ללמוד המון וליישם בהתאם. הניתוח המדויק שלך של סט נתונים היא יכולת נדירה, אני באמת חושב שאת האדם הנכון להנחיה של מי שמוכן לעבוד קשה, אבל לא יודע את הכיוון הנכון, שאין לו את הכלים המתאימים או שהוא סתם מעופף שצריך לגדל שתי רגליים מחוברות לקרקע ולא רק להסתמך על הכנפיים (כמוני). לסיכום אני יכול לומר, ואת יכולה לצטט אותי בעניין, המידות של הומור, מקצועיות, מהירות תפישה וזמינות נמצאות בך בדיוק בתמהיל הנכון המאפשר הרבה חופש פעולה אבל גם שם את הגבולות הנכונים.

Heidi J. Gleit

For the past few months, Reli Shor helped me greatly by providing me with guidance about how to market the writing, translating, and editing services that I provide. She helped me identify and understand the difficulties I was encountering and taught me tools and skills to overcome them as well as to attract new clients and expand my business. Reli offered creative, original ideas that I would not have thought of myself and were very effective. In conclusion, I highly recommend Reli to anyone who is seeking to guidance to expand his or her business by significantly improving the marketing of it.

פנינה שניצר, מילים נוגעות

שמי פנינה שניצר ואני עצמאית בתחום הכתיבה היצירתית. בתחילת דרכי העסקית זכיתי לעבור תהליך של ייעוץ מקצועי, באמצעות גב' רלי שור. התהליך כלל פגישות ייעוץ אישיות שעסקו בגיבוש הרעיון העסקי, בניית תוכנית עיסקית, תיכנון וליווי הצעדים למימוש התוכנית ועוד. הייעוץ עסק מצד אחד בגיבוש האסטרטגייה העיסקית, ומצד שני בליווי שוטף של צעדי בפועל. הייעוץ כלל עיסוק לא מבוטל בכלים שיווקיים ההולמים את צרכי ומשאבי. התהליך היה מסודר ומובנה תוך התקדמות בשלבים הדרגתיים. השיחות נעשו באווירה נעימה ומאפשרת. חשתי איכפתיות, רגישות ואמפטיה. רלי הצליחה לחזק את בטחוני המקצועי ולהניע אותי לפעילות מתוכננת ואפקטיבית. תהליך הייעוץ העסקי שעברתי עם גב' רלי שור סייע לי רבות בבניית העסק, בגיבוש התפיסה המקצועית הייחודית שלי ובפעילות עסקית מאורגנת ואפקטיבית. מקאמה לפרידה מקורס "מבוא ליזמות עסקית" / פנינה שניצר/ 11 באוק' 08 היום הסתיים לו קורס "מבוא ליזמות עסקית" מחזור ספט' 2008, והחלטתי לכתוב דבר מה לסיום באופן מקורי ושונה, שמי פנינה, פנינה שניצר, עוסקת בכתיבה אמנותית, לאירועים ורגעים מיוחדים, כמו האירוע "כאן ועכשיו", מקווה להתגבר על ההתרגשות, פרפורי הבטן והפחדים. אז מה היה לנו כאן בקורס של נט"ע- נשים לטובת עתידן?! 10 נשים ועוד מנחה אחת- רלי שור, שלימדה אותן- שהן לא לבדן. 10 נשים מהססות, דואגות, מתלבטות, 10 נשים נרגשות, שואלות, מתחבטות. 10 נשים שלמדו על חשיבות הניסוח של החזון, בין אם זה לעסק, לזוגיות, או לשם הצלחה בדיאטה להשגת הרזון. שהמטרה חייבת להיות משמעותית ועל תמונת העתיד להיות ברורה, ושללא הערכים, נחוש על גג מגדלי עזריאלי, ללא מעקה בטיחות…ונזוז בפחד חזרה. עסקנו בתחזית תזרים מזומנים, בעלויות, ציוד ומלאי, תיק ניכויים, בטוח לאומי ודאגה מתמדת לאשראי, עוסק מורשה במס ערך מוסף, והשותף "מס הכנסה" שמצטרף מיד על הסף. קצת ניהול פיננסי ובדיקת היתכנות, הוצאות משתנות וקבועות, רווח נקי- השתדלנו, אל לא הכול הבנו- נודה בכול הכנות. גיבוש עסקי וזיהוי הדבר הזה הייחודי, שהופך את כל הרעיון שלך למותג בלעדי. תוכנית ואסטרטגיה שיווקית ו"חווית לקוח", ושחייבים ליזום ולהשתפר, גם כשנגמר הכוח. הכי חשוב זה להיות פרו-אקטיבית- להיות יזמת, זהו שיעור חשוב גם בחיי היום-יום- זה עוזר על באמת! להקפיד לעבור ממעגל הדאגה למעגל ההשפעה- זו המטלה, ולהגיב לא בתגובה מותנית, אלא בתגובה נבחרת- זו התגובה המועילה. יש לשלוט באומנות המכירה ובשיווק היזמי, וכל העת לבצע ניתוחי שוק: "למי?, למי?, ועוד למי?"… למדנו שבכל התוכניות, יש מרכיבי swot, ישנן הזדמנויות ויתרונות, אך תמיד יש גם אילוצים וחסרונות. המשימה מורכבת וקשה, אך במאמץ נכון, תוכלי להפוך ליתרון גם את נקודות החולשה. הסתיים הקורס, אך הדברים העיקריים לא היו תכניו, אלא קבוצת הנשים הנפלאות שנאספה בו יחדיו. ברצוני לנצל את זה המעמד, כדי להעביר לכל אחת ואחת מכן מסר אישי מיוחד. …………………………… אז רלי, רלי שור- יועצת אסטרטגית ופיתוח עיסקי ושיווקי, מקוות שאת נשות המחזור הזה, מזיכרונך (ומהמייל) לעולם לא תימחקי. הקורס היה מעניין, פורה ומעשיר, נתן כלים לעצמאות כלכלית (ללא תלות בבעל עשיר…) הצגת בפנינו בפתח הקורס ש"רק 7% מהנשים הן עצמאיות או מעסיקות אצלנו במדינה", אנו בוגרות הקורס מבטיחות לעשות הכול כדי לשנות את זו התמונה. רלי, רלי שור- תודה שהבאת אותנו על הלום, בעזרתך למדנו, שהחזון של כל אחת מאיתנו- איננו חלום! לסיום בנות, אני כעת רצינית- I'm not joking, הדבר הכי חשוב כעת כשנפרדים זה לשמור על ה- "net working" ! מקווה שהמילים שכתבתי אכן נוגעות… נותר רק לכתוב בהצלחה לכולנו ו-להתראות! שלכן: פנינה שניצר! .."כי אצלי- מילה זו מילה!" כתיבה אמנותית לאירועים ורגעים מיוחדים!

לילך ילון - מנהלת השקעות בקהילה

יקירתי היקרה והנפלאה, שוב, תודה !!! תודה על הרצאה מעוררת, מפיחת חיים, משמחת ובעיקר מרחיבת אופקים ומחשבה. מקווה שאת מודעת לכך שכבשת (בסערה) את התואר "חביבת הקהל" . והאמת שעם כל כך הרבה חן וקסם, קשה שלא
נהדרת!
רלי מביאה עימה נסיון רב, חוכמה גדולה והמון אכפתיות לתהליכים אותם היא מלווה. כבר מראשית התהליך ניכר תכנון והובלה, התהליך התאפיין (ועודנו) באימפקט משמעותי, מתודולוגיה ברורה, מקצועיות ואווירה נעימה.