אודות

רלי שור

אנו מקדמים צמיחה והצלחה של יזמים, עסקים וארגונים, ומחויבים למקצועיות, יצירתיות ומתן יחס אישי.

אנו מתמחים בייעוץ וליווי עסקים בתחומי השיווק, איסוף מידע שיווקי ומחקרי שוק, קידום אופק ההתפתחות של העסק וליווי ואימון מנטלי למנהלים ויזמים.

בתהליך העבודה המושתת על פתיחות מצד הלקוח ודיסקרטיות מצידנו, אנו לומדים את היזם/העסק והסביבה העסקית שבה הוא פועל, על רכיבי השיווק והתחרות וממפים את האתגרים שעמם הוא מתמודד. התוצר הנו תכנית עבודה המתבססת על ניתוח העומק ונועדה להביא לקידום העסק והצלחתו. אנו מחויבים ליזם /עסק ומלווים את יישום התכנית בפועל.

התהליך כולל התייחסות לתחומים של פיתוח עסקי, שיווק, המשאב האנושי, המבנה הארגוני וההתנהלות בארגון וכן את פיתוח החוסן המנטלי והיכולת להגיע לביצועים מיטביים.

עבודתנו מאופיינת בחשיבה מקורית, במציאת פתרונות יצירתיים ובנקודת מבט שונה. חשיבה זו מתבטאת בכל שלבי העבודה, החל באיסוף המידע, דרך תכנית העבודה הנבנית מתוך הסתכלות בראיה כוללת ומזויות אחרות כדי להביא למקום יצירתי, וכלה בליווי האישי של היזם/המנהל.

מתוך אמונה כי שיתוף פעולה מקדם עסקים להצלחה, אנו חותרים למציאת שיתופי פעולה מתאימים עבור לקוחותינו.

אנו מיישמים גישות מעשיות המובילות להצלחות עסקיות, ונשענות על ניסיון רב שנים וידע עדכני לפיתוח עסקי ושיווקי, תוך מיקוד בהפקת תועלת והשגת תוצאות.

מיסדת החברה- רלי שור

מאמנת מנטלית להגשמה עסקית ואישית, מייעצת לעסקים, מלווה יזמויות ועוסקת במחקרי שוק יישומיים מזה כ- 20 שנה. הפעילות מתבססת הן על הידע האקדמי שרכשה והן על הידע המעשי המתבסס על ניסיון עבודה עם עסקים מתחומי פעילות רבים ובסדרי גודל שונים.

– בעלת תוארB.A בכלכלה וניהול, בהצטיינות, מאוניברסיטת ת"א
– תואר M.B.A מהפקולטה למנהל עסקים ע"ש רקנאטי באוניברסיטת תל אביב, התמחות במימון וביטוח.
– מאמנת מנטלית מוסמכת מטעם האוניברסיטה הפתוחה
– מגשרת מוסמכת מטעם מרכז גבים לגישור
– מנחת קבוצות
– דירקטורית מוסמכת

בעבר ניהלה את לשכת השירות בבית התוכנה "רמדור", שימשה כסמנכ"ל חברת יורודטא ישראל בע"מ, עבדה במינהלת חברת תדיראן, הרצתה בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, והייתה שותפה בחברה לייעוץ עסקי (ארידור-שור).
מרכזת תכנית יזמות ושיווק ב"תפנית"- בית ספר למנהלים של האוניברסיטה הפתוחה, מרכזת תכנית יזמות לנשים בעמותת "אישית", מרצה בפורומים שונים של יזמים ומנהלים בתחומי יזמות, שיווק, תקשורת בין אישית, מידע שיווקי ומחקרי שוק.

כהנה כדירקטורית ויו"ר ועדת ביקורת בתאגיד "מי אביבים 2010 בע"מ".

מתנדבת בארגונים שונים כחלק מתפיסת עולם הרואה בתרומה לקהילה ערך מהותי.